beUnik Korkové jóga podložky

Cena vč. DPH950,00 Kč / ks
Cena bez DPH785,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Barva


Prosím, vyberte variantu výše.

Designové a unikátní korkové podložky na jógu beUnik byly vytvořeny pro milovníky detailů. Díky krásnému designu v kombinaci s příjemným hřejivým korkem si je hned oblíbíte! Jsou vhodné pro všechny styly jógy, perfektní pro dynamiku v lekcích a příjemné na meditace. 

Korkové podložky beUnik byly navrženy tak, aby se staly vaším skvělým společníkem jógy. Mají přírodní, měkký korkový povrch a elastickou spodní stranu z kaučuku, takže krásně přilnou k podlaze.

Jsou přirozeně samočisticí a odpuzující zápach. Povrch získá přilnavost prostřednictvím vlhkosti při cvičení jógy. Mají nízkou hmotnost, jsou bez PVC, latexu a škodlivých změkčovadel.

S korkovým povrchem už nemusíte používat jógový ručník. Čím více se potíte, tím lepší neklouzavost podložky. Korek obsahuje suberin, voskovou neklouzavou látku, jejíž účinek se projeví až po navlhčení podložky. Kromě toho přírodní povrch korku absorbuje při pocení přebytečnou vlhkost. Takže už se nemusíte bát uklouznutí na mokré podložce.

 Jako dárek ke každé jógamatce máte popruh na nošení - lehce sbalíte a vezmete si na svoji oblíbenou lekci!


Hmotnost: 0,95 kg

Rozměry: 180 x 66 cm x 0,5 cm

Materiál: vyrobeno z přírodního korku a TPE pěny, bez PVC, AZO, latexu, ftalátů a toxických změkčovadel. 

Čištění:  Doporučujeme čistit jemnými přírodními čističi jógových podložek. Nepoužívejte čistidla vyrobené na bázi alkoholu, protože by to mohlo vážně poškodit povrch podložky. Doporučujeme podložku vždy nechat po cvičení vyschnout rozprostřenou.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím